bu ayarlardan bazıları gizlidir veya kuruluşunuz tarafından yönetilir hatası çözümü nedir Windows 10

Ben birkaç kere bu hatayı farklı yollarla düzeltemeye çalıştım ama olmadı

beratbozkurt beratbozkurt (1)
2 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Merhaba,

    Başlat > Ayarlar > Gizlilik > Geri bildirim gizlilik ayarları > Tanılamalar ve kullanım verileri > Tam(Önerilir) seçin.
    Pc'nizi yeniden başlatın ve sorunun devam edip etmediğini kontrol edin.

    ilkaybaki16 ilkaybaki16 (572)