Bu aygıtla uyumlu değil

Benim tabletim var ios 10.3.3 ama pes 2019 indirmeye çalışırken  pes 2019 bu aygıtla uyumlu değil diyor lütfen yardımcı olun

kullanici100367 kullanici100367 (1)
4 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Pes 2019 Mobil‘in desteklediği İos cihazları resimdeki gibidir.

    Senin cihaz bunlardan biri mi ?

    Aldığın hata genellikle ios sürümü ya da cihaz desteklememesinden kaynaklı..

    ybaskin34 ybaskin34 (1440)
    4 yıl önce cevaplandı

      Peki indirmenin bir yolu yokmu

      kullanici100367 kullanici100367 (1)
      4 yıl önce cevaplandı

      • İos cihaza jailbreak yaparak daha sonra sürümü yüksek gösterme gibi bişeyler yapılıyor. Ama jailbreak yaparsan cihaz garanti dışı kalabilir. ( jailbreak işlemi bi root gibi düşün ) @kullanici100367 ybaskin34 4 yıl önce