Bu ayın sonunda Facebook sayfa işleyişini değiştiriyor uyarısı

Bugünlerde facebookta beğendiğim sayfaların çoğunda

Bu ayın sonunda Facebook sayfa işleyişini değiştiriyor. Bir sayfayı beğenmişseniz ama o sayfada aktif değilseniz (örneğin paylaşımlara yorum yapıp beğenmiyorsanız) Facebook o sayfayı sizin yerinize beğenmekten vazgeçecek. Bu şu anlama geliyor: sayfadaki paylaşımlardan uzak kalacaksınız ve paylaşımları görmek için sayfayı tekrar beğenmeniz gerekecek.

iletisi ile karşılaşıyorum. Bu haber doğru mu? Yoksa fan sayfalarının beğeni arttırmak için yeni oyunu mu?  Bu konuda bilgi almak istiyorum.

efe efe (65)
9 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Bu genelde beğeni ve yorum almak isteyen sayfaların bir taktiği.

    Malum bir gönderi ne kadar fazla beğeni ve yorum alırsa, diğer kullanıcıların sayfasında daha fazla görülür oluyor.

    Sayfa yöneticileri bu tür gönderiler ile kullanıcıların beğeni ve yorumlarını almaya çalışıyorlar.

    murat murat (12492)
    9 yıl önce cevaplandı

      cevap için saolun yani bu haber doğru değil yalan haberdir değil mi? Böyle bir durumla karşılaşmayacağım yani beğendiğim sayfaların isteğim dışında facebook tarafından silinmesi söz konusu değil.

      efe efe (65)
      9 yıl önce cevaplandı

      • Böyle bir şey yok. Otomatik silinme olmaz. murat 9 yıl önce