Bu bilgilere nasıl ulaşırım?

Merhabalar herkese,

Ben bir otelde It agent olarak çalışıyorum ve It direktörümüz benden bu bilgileri istedi. Bu bilgilere nasıl ulaşabilirim çalıştığım sistem içerisinde?

ISP : TURKCELL SUPERONLINE

HIZ : 500 MBPS

BAGLANTI TURU :METRO

IP ??

MİSAFİR WAN İP ??

OPTV WAN İP ??

BMS WAN İP??

Bilgisi olan uzmanlarımızdan yardımlarını rica ederim.

İyi akşamlar dilerim.

normuser normuser (1)
1 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Bu bilgileri kullandığınız Router sistemi üzerinden alabilirsin. Sorun çok net değil ama.

    Bilgi işlemde modem, router gibi bir cihazınız vardır. O cihazdan IP, WAN IP gibi bilgileri görebilirsin. Router'a erişim için kullanıcı adı ve şifre gerekir.

    murat murat (12492)