Bu bilgisayar bu paraya deger mi?

http://urun.gittigidiyor.com/bilgisayar-tablet/super-fiyata-ozel-oyun-canavari-kacirmayin-222357636

bir bilgisayar alcamda 3-4 bin liraya bu bilgisayar bu paraya deger mi?

dzhami2000 dzhami2000 (1)
7 yıl önce sordu

    Toplam 4 Cevap

    3000-4000 lira arası bir masaüstü bilgisayar alacaksan bana göre değmez o parayı verdikten sonra böyle toplama bilgisayar alacağına bari doğru dürüst bir marka al yardımcı olabilirim bu konuda özellikleri yüksek bir kasa fakat ben toplama bilgisayarı pek yerinde bulamadım yinede sana kalmış

    abdulbaki abdulbaki (75)
    7 yıl önce cevaplandı

    • tesekkur ederim. kendim mi toplayim diyorsun? toplasamda tanidik bir site var mi? link atsan memnun olurum. dzhami2000 7 yıl önce
    • Kendin topla demiyorum zaten öyle bir hataya düşme ben toplama bilgisayarı pek tercih etmiyorum bütçene uygun toplama bulabilirsin fakat toplama olmayanlar biraz tuzlu olabilir ama tercih meselesi attığın linkteki bilgisayarın özellikleri gayet yüksek onuda tercih edebilirsin abdulbaki 7 yıl önce

    Her zaman toplama bilgisayar öneriyorum çünkü bütçeye göre en iyi parça seçilir bu bilgisayarı almak yerine toplama bilgisayar daha mantıklı olur.

    ardahd ardahd (631)
    7 yıl önce cevaplandı

      Bence toplama almanız daha mantıklı.

      Buradan 3000TL'ye toplanmış pcye bakabilirin.

      Ama sizin pcde pek kötü deil oradan almak toplatmaktan daha kolay ve daa kısa süreli olabilir.

      serhat163 serhat163 (1)
      7 yıl önce cevaplandı

        Hocam o ürünün bütün parçalarının fiyatlarına baktım ve topladım 2600 tl gibi bi fiyat çıkıyor (kasa dahil) alacaksanız tek tek kendiniz toplayın adamlar 600 700 tl komisyon koymuşlar fazladan değmez yani

        haosama haosama (1)