Bu Bilgisayar/Bilgisayarım’a Sağ tık Yönet Yapınca Hata Veriyor.

Bu Bilgisayar/Bilgisayarım’a Sağtık Yönet yapınca hata veriyor yada hiç tepki vermiyor Bu sorunu nasıl çözebilirim?

lion lion (595)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Bu Bilgisayar/Bilgisayarım’a Sağtık Yönet Hata Veriyor. (Vista, Windows 7, 8, 8.1)

    Çözüm Önerisi

    1.) Çalıştır’ı açın.
    2.) Açılan Pencereye regedit yazınız.
    3.) Açılan pencereden şu yolu takip ediniz.

    HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Classes\CLSID\{20D04FE 0-3AEA-1069-A2D8-08002B30309D}\shell\Manage\command

    4.) sağdaki ''varsayılan'' adındaki değere çift tıklayın ve içindekini silin, onun yerine şunu kopyalayın
    5.) " mmc.exe %windir%\system32\compmgmt.msc " (Tırnak içindekini aynen kopyalayınız. Tırnaklar hariç)
    6.) Enter’ tuşuna basıp, Pencereleri kapatınız...

    Artık Bu Bilgisayar/Bilgisayarım sağ tikteki Yönet komutu sorunsuz çalışacaktır.

    lion lion (595)