Bu bir MySQL açığımıdır ?

iş yerimin web sitesine bu ');alert('own');// kodunu yazdım ve alttaki gibi beyaz ekranda bir yazı çıktı acaba bu bir mysql açığımıdır.

resim linki : http://i.hizliresim.com/Gnj07b.jpg

eğer bu bi açıksa nasıl düzeltilir.

1064 : You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near ');alert('own');//'' at line 1

feritarslan feritarslan (303)
9 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Aldığınız hata kullanmak istediğini kodun yazım diziliş hatası yaptınız için aldığınız bir hatadır.

    Bir açık sözkonusu değildir.

    ergin ergin (2539)