Bu bitinceye kadar bilgisayarinizi acik tutun guncelleme 12/17 takildi kaldi

Windows 8.1 güncellemelerini yaparken, Mavi ekran üzerinde Bu bitinceye kadar bilgisayarınızı açık tutun.

Güncelleme 12 / 17 yükleniyor. Ekranında güncelleme takılı kaldı.

Gece bilgisayari sarjdan cikarip acik biraktim sabah kalktim pc acinca yine bu ekran geldi dugmeden ac kapa
yapinca da hemen bu ekran geliyor ne yapmaliyim?

arifsysl arifsysl (1)
9 yıl önce sordu

  • 3 kere arka arkaya acip kapadim sorun cozuldu arifsysl 9 yıl önce
  • Çözümü cevap olarak yazıp, sol bölümdeki "Cevap olarak kabul et" simgesini tıklayarak kendi çözümünüzü cevap olarak kabul edebilirsiniz. cemkara 9 yıl önce

Toplam 1 Cevap

Windows 8.1 güncelleme yaparken takılırsa, bir kaç kere kapatın açın.

Bu işlem sonunda Windows 8.1 güncelleme sırasında bir sorun olduğunu anlayacak ve güncellemeleri geri alacaktır.

Daha sonra denetim masası > Windows güncellemeleri bölümünden yüklenemeyen güncellemeleri bulabilirsiniz.

Bunları tek tek indirip yükleyebilirsiniz.

cemkara cemkara (4215)