Bu cihaza indirilmiş içeriklerden silmeyi deneyin kesin çözümü

Netflix'te film indirmeye çalışırken bu cihaza indirilmiş içeriklerden silmeyi deneyin hatası alıyorum. Nasıl çözebilirim?

Bu cihaza indirilmiş içeriklerden silmeyi deneyin Netflix hatası nasıl çözülür?

omercik omercik (9418)
4 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Bu cihaza indirilmiş içeriklerden silmeyi deneyin hatasının çözümü, indirdiğiniz filmleri silmek değildir. Netflix'te sık sık karşılaşılan bu indirme sorununun çok daha farklı ve bir çözümü bulunuyor.

    "Bu cihaza indirilmiş içeriklerden silmeyi deneyin" nasıl çözülür?

    Bu Netflix indirme hatasını çözmek için aşağıdaki adımları uygulayın.

    1. Netflix uygulamasını açın.
    2. Sağ alt köşedeki Daha fazla'ya tıklayın.
    3. Buradan Hesap seçeneğine tıklayın. Hesap ayarlarınız açıldıktan sonra sayfayı aşağı kaydırın.
    4. En alt kısımda "İçerik indirilen cihazları yönet" diye bir seçenek göreceksiniz, bu seçeneğe tıklayın.
    5. Ve gelen sayfada, gördüğünüz Android, iPhone gibi seçeneklerin altından tek tek hepsi için "Cihazı kaldır"a basın.

    Bunu yaptığınız zaman artık Netflix bu cihaza indirilmiş içeriklerden silmeyi deneyin hatası almayacaksınız. Netflix indirme hatasını bu şekilde çözebilirsiniz.

    omercik omercik (9418)