bu dosya sürümü çalıştırdığınız windows sürümüyle uyumlu değil hatası nasıl çözülür?

bu dosya sürümü çalıştırdığınız windows sürümüyle uyumlu değil bilgisayarınızın sistem bilgilerine bakarak size programın x86 (32 bit) veya x64 hangisinin gerektiğini belirleyin ve ardından yazılım yayımcısına başvurun

halil45 halil45 (7)
7 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Bu hatayı aldığınıza göre kurmak veya çalıştırmak istediğiniz uygulama şuanki işletim sisteminize uymuyor anlamına geliyor.

    Bu hataya genelde bilgisayarda 32-Bit işletim sistemi yüklü ve kurulmak veya çalıştırmak istenen uygulama 64-Bit destekli ise karşılaşılır.Bu durumda işletim sisteminizi yeniden 64-Bit olarak yüklemekten başka çözüm bulamazsınız.

    64-Bit işletim sistemi yüklü olan bilgisayarlar, hem 32 hemde 64 Bit uygulamaları çalıştırabilirler.

    Bilgisayarınızın işletim sistemi yapısını (32 veya 64-Bit) yazarak aynı zamanda kurmaya veya yüklemeye çalıştığnız uygulamayı da yazarak ekleme yaparsanız size daha çok yardımcı olunacaktır.

    ismailsarp ismailsarp (6010)
    7 yıl önce cevaplandı

      Çözümü varmıdır Format Atmak İstiyorum ancak  biosa girmiyor vede pc açık iken bu hatayı alıyorum

      halil45 halil45 (7)