Bu dosya tehlikeli olduğu için Chrome tarafından engellendi 2019 Çözüm

Bir web sitesinden dosya indirmek istediğimde Google Chrome internet tarayıcısı  Bu dosya tehlikeli olduğu için Chrome tarafından engellendi hatası veriyor. Seçenek olarak sadece sil var. Dosyayı indiremiyorum. Bu dosyayı nasıl indiririm?

hakan hakan (15409)
4 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Bu dosya tehlikeli olduğu için Chrome tarafından engellendi çözüm 2019:

    Google Chrome tehlikeli gördüğü içeriklerin indirilmesini engeller. Bu o dosya %100 virüs veya zararlı demek değildir.

    Bu google Chrome'un bir güvenlik önlemidir ve basitçe aşılabilir. Chrome Güvenli Tarama özelliği açıksa Bu dosya tehlikeli olduğu için chrome tarafından engellendi hatası alınır.

    Bu dosya tehlikeli olduğu için chrome tarafından engellendi çözüm içim şunları uygulayın:

    1. Google Chrome tarayıcı adres satırına şunu yazın ve enter tuşuna basın:
      Chrome adres satiri
      chrome://settings/syncSetup
    2. Bu sizi Senkronizasyon ve Google hizmetleri sayfasına götürecektir.

    3. Sayfayı aşağı doğru indirin ve Diğer Google Hizmetlerini bulun.

    4. Daha sonra Güvenli Tarama seçeneğini kapatın.

    Unutmayın. Güvenli tarama sizin güvenliğiniz içindir. Google Chrome virüs şüphesi duydugu dosyaları otomatik engeller.

    hakan hakan (15409)