Bu dosyanın bu eylemi gerçekleştirmek için ilişkilendirildiği bir uygulama yok

IsShortcut'u denedim fayda etmedi ayrıca tek uygulamada değil bir kaç uygulamada aynı sorunu yaşıyorum cs go açarken de bu sorun geliyor ama en azından açılıyor lakin diğer uygulamaları açtığımda açılmıyor

Ve son Olarak;

Bilgisayarı her Açtığımda herhangi bir uygulamaya açma işlemi yapmadığım halde C\Windows\system32\LicensingUI.exe hatası alıyorum. Yine aynı hata altta yine bu dosyanın bu uygulamayı gerçekleştirmek için ilişkilendirildiğibir uygulama yok.  Diyor.

Pc'm

Asus Fx553vd

Win 10

byabdullah77 byabdullah77 (1)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    O sistem çok hasar görmüş gibi. En sağlam çözüm PC'ye format çekerek işletim sistemini yeniden yüklemek olur.

    Aksi halde çözüm çabalarında format çekmekten daha fazla uğraşabilirsin ve belki bir çözümede varamayabilirsin.

    Ama yinede çözümü denemek istersen;

    Windows işletim sistemlerinde hatalar nasıl düzeltilir, problemler nasıl çözülür (Sorun giderme), bakım nasıl yapılır? (tıkla)

    temmuz temmuz (12505)