"Bu dosyanın sürümü çalıştırdığınız Windows sürümüyle uyumlu değil" hatası

Merhaba benim bilgisayarım w7 32 bit ve buna uygun 32 bit oyunlar indiriyorum ama uyumlu değil hatası alıyorum son olarak FM2017 indirdim ve gereksinimlerine baktığımda 32 bit diyordu ama yine aynı hatayı aldım.

atilla1 atilla1 (2)
6 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Oyunu İndirdiniz Sitedenmi Baktınız ?

    Oyuna Ayrıyeten 32Bit Crack Yapabilrsiniz.

    Ve Açtınız Uygulama 64 Bjkt Üzerimnden Açıyor Olabilirsiniz.

    malgibiolan malgibiolan (307)
    6 yıl önce cevaplandı

      Nasıl 32 bitten açıcam veya 32 bit cracki nasıl yapıcam ?

      atilla1 atilla1 (2)
      6 yıl önce cevaplandı

      • @atilla1 Bak Bazı Uygulamaların x86 = 32 Bit Ve x64 = 64 Bit Olmak Üzere İki Sürümü Bulunur. Ve Sen Burdan Kendi Sistemine Uygun Olanı Seçersin. Ama Heralde Senin İndirdiğin Site x64 = 64 Bit Olan Sürümü Paylaşmış Olmalıdır. malgibiolan 6 yıl önce
      • Sen İnternette 32 Bit İndirebilirsin. Örnek : FM2017 32 Bit İndir. malgibiolan 6 yıl önce
      • Veya 32 Bit Crack Yapabilirsin. Örnek : FM2017 32 Bit Crack İndir. Eğer Crack İndirirsen Dosyanın İçindeki Herşeyi Seçip Crack Yapacağın Uygulamanın Dosyasına Atarsın. malgibiolan 6 yıl önce