Bu eylemi gerçekleştirmek için izne gereksiniminiz var

Olay aslında ilk 28.05.2017 de program kuruyordum bilgisayara ve program kurarken seagete hdd takılıydı hdd de klasör aç dedim ve yeni klasör 1 den başlayıp 13  e kadar giden yeni klasör oluşturdu. Şimdi SanDisk flash belleğimdeki veriyi silmeye çalışıyorum ve sorun şu

Klasör erişimi engellendi
Bu eylemi gerçekleştirmek için izne gereksiniminiz var.

Biçimlendir diyorum ve sorun şu

Erişim Everyone da olmasına rağmen hiç bir şekilde veri silemiyorum.

Bu sadece silme olayıp hdd ve benzeri depolama aygıtlarım için geçerli. Seagatede de aynı sorun yaşıyorum. Onda da verileri silemiyorum. Onda everyone değil.

furky41 furky41 (1)
6 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    + Ekleme flash belleği başka bilgisayara takınca sorun yok ama sorunu benim laptop çıkartıyor. Ne sıkıntısı olabilir çözebilmeiş değilim.

    furky41 furky41 (1)
    6 yıl önce cevaplandı

      Bilgisayarında Yönetici yetkisine sahip bir kullanıcı oluştur. Bu kullanıcı ile sisteme giriş yap. Yetkilendirmeler ile ilgili bir sorun yaşıyorsun. Bunu yaptığında sorun düzelecektir diye düşünüyorum. Yani sorun bilgisayar değil oturum açtığın kullanıcı ile ilgili.

      murat murat (12492)
      6 yıl önce cevaplandı

      • https://i.hizliresim.com/vb0ljz.png Giriş yaptığım bilgisayar zaten admin :) furky41 6 yıl önce
      • @furky41 sen yine de dediğimi dener misin? murat 6 yıl önce