Bu eylemi hiçbir uygulama gerçekleştiremez hatası

Mobil legends diye bir oyun var ve profil fotoğrafımı değiştirmek için internetten bir resim indirdim

profil resmi yap diyince Crop BU EYLEMİ HİÇ BİR UYGULAMA GERÇEKLEŞTİREMEZ yazıyor

Çözümü varmı

https://i.hizliresim.com/lqmXbk.png

faucheuse faucheuse (12)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Mobil legends forumuna baktım. Bu bir bug'mış. Yani Mobil legends oyununda Avatar değiştirirken bazı telefonlarda Crop - BU EYLEMİ HİÇ BİR UYGULAMA GERÇEKLEŞTİREMEZ  hatası alınabiliyormuş.

    Çözüm olarak başka bir telefonda oyuna kendi kullanıcı adı ve şifrenle gir oradan profil resmini değiştir demişler. Yani oyunda sorun var. Sende başka telefonda avatar değiştirebilirsin.

    Bir arkadaşından filan telefonunu rica et iki dakka oradan oyuna gir avatarı değiştir.

    hakan hakan (15424)
    5 yıl önce cevaplandı

    • teşekkür ederim sçok sağolun faucheuse 5 yıl önce