Bu güncellemeyi yüklemelimiyim ? AMD Drivers güncelleme işlemi

Arkadaşlar internette gezinirken bunu yükledim ve böyle bir güncelleme istedi.Sizce yüklemelimiyim ?

akif52 akif52 (34)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    AutoDetect programı üzerinden yayınlanan güncelemeler AMD Sürücülerinin güncel halini içerir.Güncellemenizde herhangi sakınca yoktur.Aksine güncellemenin size sağladığı artılar olacaktır.

    ismailsarp ismailsarp (6010)
    8 yıl önce cevaplandı

    • Yükledim arkadaşlar.Bu uymadı.Bende kendim siteden ekran kartımı seçerek yükledim.Amd Gaming Evolved yükledi.Bu nasıl bişey ? İyi bişey mi ? Ama güzel bir programa benziyor.Bunun dışında başka bir güncelleme yüklemiş olabilir mi ? Sürücü denetim masasında gözükmüyorda.Bayağı bişey yüklemiş gibi geldi bana çünkü 400 mb a yakın boyut aldı. :D Ayrıca yüklerken disk bir anda 27.1 GB den 24.8 GB lere düştü. http://support.amd.com/en-us/download/mobile?os=Windows%208.1%20-%2064 Özellikli yükleme ile opsiyonel yükleme arasında ne fark var ? Bu güncellemeyi silmelimiyim ? Bana biraz gereksiz gibi geldide.Ayrıca o kadar boyut olması falan.. akif52 8 yıl önce