Bu hata bildirimi ne demek?

Bir kaç oldu bir program yada internette bir şey açmaya çalışırken

Şu yazılar çıkıyor.

https://www.hizliresim.com/55j0w5t

https://www.hizliresim.com/7xir0p5

Nedir yazılar?

Bilginiz var mı?

mat7 mat7 (341)
1 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

     Hata bildirim Raporu Nedir?

    Bir uygulama bir sebepten açılmazsa, çalışmazsa, çalışırken aniden durursa yani bir hayata sebep olursa Android işletim sistemi bir rapor hazırlar. "Bildir" butonuna dokunduğunuzda bu rapor Xiaomi Mi çalışanlarına gönderilir. Bu rapor genelde telefonda çalışan Android sürümü, MIUI sürümü, Hataya sebep olan yazılım, Hataya sebep olan yazılımın versiyonu, o an bellekte çalışan aktif uygulamalar, telefonunuzun donanım özellikleri gibi bilgiler içerir.

    Yazılım geliştirenler bu rapora bakarak sorunun kaynağını bulmaya çalışırlar. Böylelikle telefonununzdaki işletim sisteminde bir sorun varsa onu giderebilir, iyileştirebilirler.

    Sana bir zararı yoktur veya bu rapor özel bilgilerini içermez. Sadece teknik bazı bilgiler vardır. Bu ekranla karşılaşınca Bildir butonuna basabilirsin.

    hakan hakan (15424)
    1 yıl önce cevaplandı

    • Harika net bir cevap. Çok teşekkürler. @hakan (14987) mat7 1 yıl önce