Bu Hesabın Sahibi Olduğunu Onaylamamıza Yardımcı Ol

instagram a giriş yapamıyorum. Giriş yapmak istediğimde Bu Hesabın Sahibi Olduğunu Onaylamamıza Yardımcı Ol - Hesabını güvene almak için giriş yaparken yardım alman gerekecek - Giriş yapmakla ilgili yardım al ekranı geliyor.  ekranı geliyor.

Daha sonra Giriş yapmakla ilgili yardım al seçenepine dokunduğumda "Kaydolurken kullandığım e-posta veya telefon numarasına erişimimi kaybettiysem ne yapabilirim" yazn bir yazı geliyor.

Ne yapabilirim instagram hesabıma giriş yapamıyorum?

Anonim Anonim (156)
4 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Instagram'a giriş yaparken Giriş yapmak istediğimde Bu Hesabın Sahibi Olduğunu Onaylamamıza Yardımcı Ol - Hesabını güvene almak için giriş yaparken yardım alman gerekecek - Giriş yapmakla ilgili yardım al ekranı geliyor. ekranı sürekli geliyorsa şu aşamaları deneyebilirsin.

    Bu sadece sana özgü bir hata değil. Pek çok insan bu hatadan mağdur durumda.

    1. Öncelikle telefonuna Opera tarayıcısını kur.  Android kullanıyorsan Google Play üzerinden indirebilirsin.
    2. Daha sonra Opera tarayıcısını aç ve VPN i aktif hale getir.
    3. Daha sonra instagram.com web sitesine gir, opera tarayıcı ile.
    4. Parolamı unuttum bölümüne tıkla. Parolanı sıfırlama maili gönderilecek.
    5. Daha sonra mail üzerinden gönderilen linkten parolanı sıfırla
    6. Daha Instagram'dan bir mail gelecek. Parolanız değişti diye. Orada bir link var hesabını güvene al o linke tıkla.
    7. Profil bilgilerin doğrumu diye bir seçenek pencere gelecek.
    8. Burada Evet, bilgiler doğruyu seçeceksin.
    9. Şimdi instagram'a girş yapmayı deneyebilirsin.

    Bu yöntem bazı kullanıcılarda işe yaramış.

    alattin alattin (16999)
    4 yıl önce cevaplandı

      ben bu yöntemi denedim olmuyor ne yapabilirim lütfen yardım edin

      elifdvrbs elifdvrbs (1)
      3 yıl önce cevaplandı

      • aynı sorunu bende yaşıyorum, bir çözüme ulaşmış mıydınız ? fuli 1 yıl önce