"Bu hesap artık WhatsApp'ı kullanamaz." Şeklinde bir hatayla karşılaşıyorum. Ne yapabilirim?

Merhaba WhatsApp'a girmeyi denediğimde " "Bu hesap artık WhatsApp'ı kullanamaz." Şeklinde bir hatayla karşılaşıyorum. Son zamanlarda iş aradığım için iş ilanlarına mesaj atıyordum yaptığım şey sadece buydu bu sebeple hesabın kapatıldığını düşünüyorum eğer ki bir çözümü varsa anlatabilir misiniz şimdiden teşekkürler

gorkema gorkema (1)
1 ay önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Muhtemelen gönderdiğiniz mesajlar kişiler tarafından spam olarak bildirilmiş ve bundan dolayı whatsapp hesabınız kapatılmış.

    Whatsapp bu tür mesaj gönderimlerini hoş karşılamaz. Siz iyi niyetli de olsanız buna müsama göstermez.  Mevcut telefon numarası üzerinden artık whatsapp kullanmanız mümkün görünmüyor.

    murat murat (12532)
    1 ay önce cevaplandı