Bu hesap seni takip etmediği sürece kendisine mesaj gönderemezsin hatasının çözümü nedir?

instagram hesabım var bana mesaj göndermek istediklerinde Bu hesap seni takip etmediği sürece kendisine mesaj gönderemezsin hatası karşılarına çıkıyor. Instagram Bu hesap seni takip etmediği sürece kendisine mesaj gönderemezsin hatasını nasıl çözerim. Herkes bana mesaj gönderebilsin istiyorum.

Anonim Anonim (156)
2 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    instagram mesaj ayarlarını gözden geçirmende fayda var.

    instagram Ayarlarına git. Gizlilik'i bul.  Buradan Mesajlar'ı bul ve dokun. Mesaj kontrolleri bölümünde "Instagram'daki takipçilerin" bölümünde Mesaj istekleri seçili olduğundan emin ol. Burada Mesaj alma seçili olmamalı. Yine bu ekranda Diğer kişiler > Facebook'taki kişiler, Instagramdaki diğer kişiler karşısında istekler yazmalı.

    Daha sonra Gizlilik altında Sınırlar'a dokun. Sınırlanacak kişiler bölümünde seçili bir ayar kalmasın. Yani  Seni takip etmeyen hesaplar, Yakindaki takipçiler kapalı durumda olsun.

    instagram ayarlarını bu şekilde ayarladıktan sonra kontrol et. Sorun düzelmiş olmalı. Bu hesap seni takip etmediği sürece kendisine mesaj gönderemezsin hatası düzelmiş olmalı.

    hakan hakan (15424)