Bu hit nereden geliyor ben neden görmüyorum?

Merhaba, sitemi website.indormer.com sitesinden sorgulattım günlük 700 ziyaretçi gelior gözüküyor. Ama google analizden search concoledan vs baktığımda 10da biri hit var görünüyor. Bu nasıl oluyor bilen cevaplayabilir mi acaba. Resim ektedir.

https://hizliresim.com/Jl87aO

bahrikement bahrikement (5)
3 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Bu tür sitelerin verilerine bakma. Gerçekci olmuyorlar. Google Analitik ne diyorsa o.  Tarayıcı eklentileri ve bazı uygulamalar ile bir trafik hesabı yapıyorlar.

    Mesela informer, "Add Website Informer widget to your browser" diyor ana sayfada. İşte bu tür eklentiler ile trafik hesabı yapmaya çalışıyorlar. En doğru sonucu Google analitik verir.

    alattin alattin (16999)
    3 yıl önce cevaplandı

      Teşekkürler

      bahrikement bahrikement (5)