Bu hizmetten sadece Türk Telekom İnternet müşterileri faydalanabilir

merhaba arkadaşlar benim turk telekom sitesine erişim izni yok hatası alıyorum resimdeki evde internet seçeneğine tıklıyorum.

Bu hizmetten sadece Türk Telekom İnternet müşterileri faydalanabilir hatası alıyorum.

bu giriş bilgileri çıkıyor

giriş yaptıktan sonra bu çıkıyor burayı yapamıyorum üyelik bilgileri yazısına tıklıyorum düzenle diyorum olmuyor

@temmuz bey @ismailsarp bey

efsaneemrahylz efsaneemrahylz (247)
6 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    "Türk Telekom İnternet Online İşlemler  Üyeliğiniz bulunmuyorsa TekŞifre üyeliği yapmanız gerekmektedir.
    Üyelik için lütfen tıklayınız."

    Eğer yine bir problem çıkarsa 444 1 444 numaralı telefondan müşteri hizmetlerini arayarak kendilerine sorabilirsin.

    Edit:

    "Girmiş olduğunuz TC numarası tekşifre alınımına uygun degildir" hata mesajınımı alıyorsun?

    Öyleyse o telefon hattı ve internet hizmeti mukavelesi sana ait değil. Onun için olmuyor. Aksi halde herkes birbirlerinin ve başkalarının yerine şifre alabilir, onların özel bilgilerine ulaşabilirdi. Ama istersen birde SMS ile tek şifre almayı dene:  Eğer Türk Telekom İnternet Hizmetleri için kayıtlı olan cep telefon hattın var ise onun üzerinden SMS göndererek de TekŞifre Kullanıcı Adı ve Şifreyi yeniden talep edebilirsin. Bunun için, mesaj alanına TEKSIFRE yaz, bir boşluk bırak ve TC KİMLİK NUMARANI, TEKŞİFRE KULLANICI ADINI, INTERNET HİZMET NUMARANI ya da başında sıfır olmadan SABİT TELEFON NUMARANI yazıp 6606'ya mesaj gönder. TekŞifre'n SMS olarak cep telefonuna yeniden gönderilecektir (Bu bilgi TürkTelekomdan).

    TekŞifre Sıkça Sorulan Sorular (tıkla)

    TürkTelekom Müşteri Hizmetleri telefon numaraları:

    temmuz temmuz (12505)
    6 yıl önce cevaplandı

    • tekşifre olmuyor işte tc girmiş olduğunuz tekşifre alınımına uygun degildir hatası veriyor @temmuz bey efsaneemrahylz 6 yıl önce

    Bir şekilde sayfada verdiğin bilgiler Türk Telekom'daki bilgiler ile eşleşmiyor.  Bu sorunu ancak telefon açarak çözebilirsin. Onlar hattın kimin üzerinde göründüğünü ve bilgilerin ne olduğuna dair bilgileri sana söyleyebilir.  @temmuz belirtmiş.  444 1 444 numaralı telefonu arayarak sorunu çözebilirsin.

    hakan hakan (15424)