bu içeriği gösterecek bir yan uygulama eksik

Mozilla Firefox ile bazı sitelere girdiğimde bu içeriği gösterecek bir yan uygulama eksik hatası veriyor ve flash videoları oynatmıyor.  Flash videoların olduğu yerde gri bir ekran çıkıyor ve bu içeriği gösterecek bir yan uygulama eksik yazıyor.

Sorun ne olabilir?

alivecan alivecan (337)
9 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Firefox'ta bu içeriği gösterecek bir yan uygulama eksik hatasının sebebi Flash Player'ın eski sürüm veya yüklü olmaması olabilir.

    Flash player'i yeniden yükmeleyi deneyebilirsiniz.

    1. http://get.adobe.com/tr/flashplayer/ adresine girin
    2. İsteğe bağlı teklif: yazan yerdeki işareti kaldırın..Yapmazsanız size McAfee Security Scan Plus uygulamasını indirtecek.
    3. Daha sonra Şimdi Yükleyi tıklayın.
    4. 1 MB boyutunda install_flashplayer16x32_mssd_aaa_aih.exe gibi bir dosya indirilecektir.
    5. Bunu tıklayın ve kurulumu başlatın.
    cemkara cemkara (4215)