Bu iletiyle ilgili dikkatli olun Gmail uyarısı nedir?

Gmailde bir mail aldım. İçinde sarı bir zemin üzerinde Bu iletiyle ilgili dikkatli olun Hakan Aslan hiçbir zaman bu e-posta adresini kullanarak size ileti göndermedi. Bu e-posta adresinin meşru olduğundan emin olmak için gönderene başka bir yolla ulaşmadığınız sürece bu e-postayı yanıtlamaktan kaçının. kimlik avı bildir - güvenli görünüyor gibi seçenekler var. Bu nedir? Gmail neden böyle bir uyarı veriyor?

Anonim Anonim (156)
4 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Bu iletiyle ilgili dikkatli olun içerikli gmail uyarısını bugün ben de aldım.  Sanırım spam yapan ya da aynı emaili birden fazla insana gönderen kişilerin emailleri için bugun yapıyor Gmail.

    Bu tür maillerde göndereni tanımoyursan maili cevaplama. Hatta Kimlik Avı Bildir botununa bas. Bu şekilde email gönderini Gmail'e şikayet etmiş olursun.

    Bana gelen mailde göndereni tanımıyordum.  web siteni satın almak istiyorum gibi bir maildi. Ben de Kimlik Avı botunu ile şikayet ettim. Gmaile ait bir güvenlik özelliği bu ve seni kimlik hırsızlarına karşı uyarıyor.

    murat murat (12492)