Bu istekle ilgili bir sorun oluştu. Mümkün olan en kısa sürede düzeltmek için üzerinde çalışıyoruz.

Kendi kişisel hesabım taklit ettiğim gerekçesiyle kapatıldı itiraz et butonuna tıklayıp gerekli olan her şeyi doldurdum lakin sorun oluştu diyor ve olmuyor yukarıda belirttiğim yazı geliyor. Bilgilerimi özelden versem yardımcı olabilir misiniz sanırım Ip adresim spama düşmüş

mlsaydzzz mlsaydzzz (1)
4 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    IP Adresini değiştir. Statik IP kullanmıyorsan modemin açma kapama tuşuna basınca değişir. "Ayrıca sakın bilgilerini kimseye özelden mesajla falan verme, yardımcı olmak isteyen birine bile!"

    hydra hydra (3800)