Bu istekle ilgili bir sorun oluştu. Mümkün olan en kısa sürede düzeltmek için üzerinde çalışıyoruz

Bu sitede böyle bir soru sormuştum: Arkadaşlar yeni hesap açtım hesap kapatıldı, bende bir form var ya o formu dolduruyorum fakat Bu istekle ilgili bir sorun oluştu. Mümkün olan en kısa sürede düzeltmek için üzerinde çalışıyoruz. diye yazı çıkıyor. Günlerdir aynı yazı çıkıyor... Yani o formu doldurabillsem belki hesabım açılacak...

elizzz elizzz (1)
3 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Bu sorun sana özgü bir sorun değil. Instagram aylardır bu sorunu ısrarla düzeltmiyor. pek çok kullanıcı bu hatayı alıyor. Fakat instagramın bu konuda yaptığı bir şey yok maalesef. Form adresini ve bilgilerini özelden yolla bir de ben doldurayım.

    murat murat (12492)
    3 yıl önce cevaplandı

    • instagram oldugunu nerden anladınız :D ? krsn 3 yıl önce
    • etikette instagram var. Ayrıca bu hata klasik bir instagram hatası: Bu istekle ilgili bir sorun oluştu. Mümkün olan en kısa sürede düzeltmek için üzerinde çalışıyoruz bin defa gördüm ;) @krsn murat 3 yıl önce