Bu istekle ilgili bir sorun oluştu. Mümkün olan en kısa sürede düzeltmek için üzerinde çalışıyoruz.

Bu sitede böyle bir soru sormuştum: Arkadaşlar yeni hesap açtım hesap kapatıldı instagram hesabı, bende bir form var ya o formu dolduruyorum fakat Bu istekle ilgili bir sorun oluştu. Mümkün olan en kısa sürede düzeltmek için üzerinde çalışıyoruz. diye yazı çıkıyor. Günlerdir aynı yazı çıkıyor... Yani o formu doldurabillsem belki hesabım açılacak...

kullanici170790 kullanici170790 (1)
3 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Corona virüsü sebebiyle Instagram bu tip sorunları "Mümkün olan en kısa sürede düzeltmek için üzerinde çalışıyoruz." diye bir şey yazmışlar bizim elimizden veya senin elinden bir şey gelmez onu instagram yetkilileri düzelte bilir. Eğer instagram ise veya diğer sosyal medya icraları ise.

    Conona virüsü olmasaydı belki düzeltirlerdi sorunu diye düşünüyorum fakat her yerde yasak var ve şirketlerde doğru düzgün çalışamıyorlar. Ayrıca en kısa sürede düzelteceğiz diyor yani bu 1 haftada sürer 1 ay'da 1 sene de sürer yani biz bunu bilemeyiz veya tarihini açıklayan başka siteler de yalan söylüyorlardır bunu sadece hangi sitede alıyorsan o sitenin yazılımcıları ve yöneticileri bilir

    darkcrak darkcrak (5168)