Bu istekle ilgili bir sorun oluştu. Mümkün olan en kısa sürede düzeltmek için üzerinde çalışıyoruz.

Bu sitede böyle bir soru sormuştum: Arkadaşlar yeni hesap açtım hesap kapatıldı, bende bir form var ya o formu dolduruyorum fakat Bu istekle ilgili bir sorun oluştu. Mümkün olan en kısa sürede düzeltmek için üzerinde çalışıyoruz. diye yazı çıkıyor. Günlerdir aynı yazı çıkıyor... Yani o formu doldurabillsem belki hesabım açılacak...

Form sitesi ise bu: https://help.instagram.com/contact/1652567838289083

Ben bu formu dolduramıyorum, galiba IP adresim spama düştü, sürekli aynı hatayı veriyor... Ben size Özelden bilgileri versem benim yerine o formu doldurur musunuz? Rica eder, teşekkür ederim....

kanicirar kanicirar (1)
4 yıl önce sordu

  • özelden yaz yardımcı olayım hakan 4 yıl önce
  • Problemi çözebildiniz mi? eskicinazlican 3 yıl önce
  • bende de ayni sorun var malesef ;( kullanici602487 3 yıl önce

Toplam 4 Cevap

Anladığım kadarıyla formu 2. defa doldurmaya kalkınca Instagram IP adresinden anlayıp izin vermiyor. Belki VPN açıp öyle denemek sorunu çözebilir.

omercik omercik (9418)
4 yıl önce cevaplandı

Formu özelden yolladığın bilgiler doğrultusunda doldurdum. Sorunsuz iletildi.

hakan hakan (15394)
4 yıl önce cevaplandı

ayni sorun bende de var

kullanici533668 kullanici533668 (1)
3 yıl önce cevaplandı

    bende aynı sorunla karşı karşıyayım yardım edebilecek var mı

    bucmn bucmn (1)