Bu laptop ile lol oynanır mı?

Eski bir Laptop' um var lol yüklemek istiyorum ama açar mı açsa da oynanır mı bilmiyorum, indirip test edemem çünkü sınırlı bir internete sahibim. Eğer oyunu bunun gibi bir sistemde oynamış olan veya kesin bir tanıya varan varsa lütfen cevaplasın. Not: laptop' a ssd taktım ve ram 2gb değil 4gb.

hanburhan hanburhan (1)
1 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Merhaba,

    Teknik olarak oynayabilirsiniz ama oyun zevki alacağınızı zannetmiyorum. Düşük bir performans alıp sistemin gereksiz zorlamaktansa oynamamanızı tavsiye ederim.

    xbedirhanx xbedirhanx (836)
    1 yıl önce cevaplandı

      Oynanmaz, zevk alamazsın. Zaten lol de oynanmaz artık.

      hydra hydra (3800)