Bu mail scam midir?

Böyle bir mail aldım üzerine tıkladım fakat hiçbir şey açmadım ismimi nerden biliyorlar anlıyamadım?

https://hizliresim.com/4TKJYc

egesacinti egesacinti (39)
3 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Evet, scam maile benziyor.  mailin de egesaciintii @ gmail .com gibi bir adres muhtemelen.  İsmini bilmeleri zor değil.

    Bir siteye kayıt olurken mutlaka vermişsindir. O site de hack edilmiştir. Dünya üzerinde şuanda bu şekilde milyarlarca kişiye ait ad, soyad, email, telefon ve hatta parola gibi bilgiler ortalıkta geziniyor.

    alattin alattin (16999)