Instagram elegantndelux kullanıcısından email aldım. Bu maile cevap vermeli miyim?

Instagram elegantndelux kullanıcısından email aldım. Instagram sayfama koyduğum mail içim böyle bir şey geldi. Cevap vermemde sakınca var mı?

https://hizliresim.com/I4zEP7

egesacinti egesacinti (39)
3 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    Cevap vermeyin.

    hydra hydra (3800)
    3 yıl önce cevaplandı

      Cevap yazın veya yazmayın sonuçta bir zarar veremez sana eğer şifreni vs. vermezsen. Eğer kullanıcı adını vs. verirsen sana zarar verebilir fakat ona "maalesef ismimi veremem " gibi bir şey yazarsan sana zarar veremez ama

      adım x şifrem 123 gibi yazarsan tabi sana zarar verir. Bana sorardan cevap verme ve link vs. yollarsa da tıklama sana kimse zarar veremez

      darkcrak darkcrak (5168)
      3 yıl önce cevaplandı

        Reklam ve pazarlama amaçlı bir email almışsın. Bunu senin gibi instagram kullanan yüzlerce kullanıcıya atıyorlar.

        3 tane fotoğrafını paylaşıyor, 1500 yeni takipçi vaad ediyor, bunun karşılığında senden 79$ talep ediyor.  Bir nevi takipçi satın alma sitesi.

        alattin alattin (16999)