Bu medya gönderilemiyor. Başka bir medya seçin ve tekrar deneyin

Whatsapp'tan müzik yollayamıyorum. WhatsApp'ten müzik yollamak istediğimde Bu medya gönderilemiyor. Başka bir medya seçin ve tekrar deneyin uyarısı alıyorum. Başka dosya gönderirken sorun yok. Örneğin resim gönderebiliyorum. Bunda hiç sorun olmuyor sorun sadece müzik dosyası gönderirken oluyor. Müzik gönderemiyorum.  WhatsApp ile müzik dosyası gönderilemiyor mu yoksa sorun sadece bende mi? sorun ne olabilir?

alivecan alivecan (337)
5 yıl önce sordu

  • Göndermeye çalıştığın müzik dosyasının formatı nedir? MP3 mü yoksa başka bir ses dosyası formatı mı? omercik 5 yıl önce
  • @farurhenho sadece tek bi mp3 dosyasında oluyormuş. başkalarını yollayabildim alivecan 5 yıl önce

Toplam 1 Cevap

Yollamak istediğin müzik dosyası bozuk olabilir mi? Farklı mp3 dosyaları denedin mi? Yoksa @farurhenho nun dediği gibi başka bir müzik formatı mı yollamaya çalışıyorsun?

İlk olarak farklı mp3 dosyaları göndermeni öneririm.

hakan hakan (15424)
5 yıl önce cevaplandı

  • mp3 ama o dosya gitmedi. sanırım dosyada sorun var. başka mp3ler gitti. sağol alivecan 5 yıl önce