Bu medya gönderilemiyor WhatsApp müzik formatı mp3

Bu medya gönderilemiyor böyle bir hata alıyorum redmi note 8 saat doğru MP3 formatında müzikler sinir etti beni ilk aldigimdan beri böyle yardımcı olursanız sevinirim

kullanici67292 kullanici67292 (1)
3 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

     Google play music (Play Müzik)  telefonunda yüklü mü bunu kontrol et.  Yüklü değilse yükleme ve sonra dene.  Whatsapp ile müzik yollamadan önce Google Play Müzik ile o mp3'ü önce çalmayı dener misin?

    murat murat (12492)
    3 yıl önce cevaplandı

    • Söylediğiniz hersey olumlu ama yine gönderemiyorum kullanici67292 3 yıl önce
    • @kullanici67292 peki mp3 uzantısını .doc olarak değiştirip belge olarak yollamayı dener misin? murat 3 yıl önce

    Evet yüklü hepside çalıyor bu benim başıma ilk defa geldi

    kullanici67292 kullanici67292 (1)