Bu ms-windows-store bağlantısını açmak için yeni bir uygulamaya ihtiyacınız var hatası nasıl çözülür

Mağaza uygulamasını açmak istediğimde bu ms-windows-store bağlantısını açmak için yeni bir uygulamaya ihtiyacınız var hatası alıyorum sorunu nasıl çözebilirim

Anonim Anonim (156)
7 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    1. Windows PowerShell'i yönetici ayrıcalıklarıyla çalıştırın
    2.  Get-appxpackage -allusers | where-object {$_.packagename -like "*windowsstore*"} | remove-appxpackage komutunu yazıp Enter'a basın
    3. Bilgsayarı yeniden başlatın
    4. PowerShell'i yönetici ayrıclıklarıyla çalıştırın
    5. Bu komutu yazıp Enter'a basın: Get-AppXPackage | Foreach {Add-AppxPackage -DisableDevelopmentMode -Register "$($_.InstallLocation)\AppXManifest.xml"}
    6. Bilgisayarı yeniden başlatın.
    Anonim Anonim (156)
    7 yıl önce cevaplandı

      Merhaba yazdıklarınızı yaptıktan sonra mağaza halen açılmıyor. verdiginiz komutları uygulayınca kırmızı yazılar çıkıyor bunun sebebi nedir acaba yardımcı olmanızı rica ediyorum.
      ekran görüntüsü:
      http://hizliresim.com/bkL77j

      aliaycil aliaycil (1)