Bu oyun için Shockwave veya Flash eklentisi (son versiyonları) gerekir sorunu nasıl çözülür?

Merhaba arkadaşlar tarayıcı üzerinden bir oyun oynamak istiyorum fakat "bu oyun için Shockwave veya Flash eklentisi (son versiyonları) gerekir" hatası veriyor. Adobe Shockwave'yi yükledim ama aynı hata hala var. Tarayıcı uzantılarına baktım orada da Shockwave yok. Ne yapmalıyım?

Bu oyun için Shockwave veya Flash eklentisi (son versiyonları) gerekir sorununu nasıl çözerim?

ahakan ahakan (100)
5 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Bildiğim kadarıyla Chrome flash desteğini sonlandırdı. Başka bir tarayıcı dene.

    thelosstt thelosstt (1)
    5 yıl önce cevaplandı

    • Opera indirdim olmadı. ahakan 5 yıl önce