Bu Plugini "HKLM\Software\Mozilla" Kaldıramıyorum.

Başlıkta belirttiğim gibi Mozilla pluginini gerek elle, gerek CCleaner programı ile kaldırdıktan sonra tekrar aynı yere geliyor. Kaldırılmaması gerekiyorsa, ne olduğunu açıklarmısınız? Teşekkür Ederim.

http://i.hizliresim.com/0DMPvV.png

huseyinn27 huseyinn27 (1)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    HKLM yani diğer ismi ile HKEY_LOCAL_MACHINE dir..başlat/çalıştır/regedit/HKEY_LOCAL_MACHINE dizininden ulaşabilirsiniz..yüksek olasılıkla HKEY_LOCAL_MACHINE/SOFTWARE/Mozila/currentversion/run da aktif çalışıyordur..bu demek oluyorki başlangıçta aktif hale geliyor..başlat çalıştır msconfig dizini altında başlangıç sekmesinden dosyanın tıkını kaldırabilirsiniz..

    theriskoftime theriskoftime (39)