Bu profili görmek için en az 18 yaşında olmalısın

Instagram'a yeni gelen minimum yaş özelliği nedir, ne işe yarar? Instagram minimum yaş özelliği nasıl kullanılır? Bir profile girmeye çalışırken Bu profili görmek için en az 18 yaşında olmalısın hatası alıyorum.

omercik omercik (9418)
4 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Instagram minimum yaş özelliği sayesinde "18 yaşının altında olan hiç kimse hesabıma erişemesin" gibi yaş sınırlaması ayarlayabilirsiniz.

    Instagram minimum yaş nasıl ayarlanır?

    Öncelikle hesabınız içerik üretici veya işletme hesaplarından birisi olmalı. Minimum yaş özelliğini ayarlamak, yaş sınırlaması sayesinde kısıtlı profil yapmak için aşağıdaki adımları uygulayın.

    1. Instagram'ı açın.
    2. Ayarlar > Hesap bölümüne girin.
    3. (Hesabınız işletmede değilse) en alt kısımdaki Profesyonel Hesaba Geçiş Yap butonuna tıklayın.
    4. İçerik üretici seçeneğini seçin ve tüm adımları ileri diyerek geçin.
    5. Tekrar Instagram hesap ayarları bölümüne dönün. Burada "İçerik Üretici" diye ek bir seçeneğin geldiğini göreceksiniz. İçerik üretici seçeneğine tıklayın.

    Buradan minimum yaş seçeneğine tıklayarak istediğin şekilde ayarlamalar yapabilirsiniz.

    İPUCU: Daha detaylı bilgiler için bu çözümü videolu olarak YouTube kanalımızda bulabilirsiniz. İzlemek için bu linke tıklayın: Instagram Minimum Yaş Sınırlaması Getirme | Bu profili görmek için en az ... yaşında olmalısın

    omercik omercik (9418)