Bu reklam, cihazınız için çok fazla kaynak kullandığından Chrome tarafından kaldırıldı.

Bazı web sitelerinde karşıma Reklam kaldırıldı diye uyarı geliyor. Açıklamasına tıkladığımda Bu reklam, cihazınız için çok fazla kaynak kullandığından Chrome tarafından kaldırıldı.  yazıyor Acaba bilgisayarıma virüs mü bulaştı?

Anonim Anonim (156)
3 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Eğer cihazınızda virüs olduğundan şüpheleniyorsanız aşağıdaki uygulamaları kullanın.

    Malware'ler dışında diğer virüs türleri için 30 günlük deneme sürümüne sahip Kaspersky Internet Security'i kullanın.

    hydra hydra (3800)
    3 yıl önce cevaplandı

      "Bu reklam, cihazınız için çok fazla kaynak kullandığından Chrome tarafından kaldırıldı." normal bir Chrome uyarısı. Bilgisayarında virüs yok.

      Bazı sitelerde reklamlar olur. Uzmanim.net'te de var. Bu reklamlar çok fazla işlemci, ram kullanırsa yavaşmalamaya sebep olur. Chrome bu reklamları kontrol eder ve böyle bir reklam varsa gösterimini durdurur.

      Panik yok, virüs değil anlayacağın.

      murat murat (12492)