Bu Şarj Kablosu Samsung Galaxy S4 telefonuma olur mu?

Aşşağıda Vereceğim Linkteki Şarj Kablosu Samsung Galaxy S4 telefonuma olurmu ? olur ise alacağım olmazsa almayacağım Şimdiden teşekkürler

Link : http://www.hepsiburada.com/codegen-micro-usb-uyumlu-bileklik-sarj-data-kablosu-mavi-599010233-p-TELDATACODUSBMV

ardamm ardamm (3)
6 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Evet, olur. Zaten USB şarj kabloları telefon seçmez. Yeterki USB girişler uyumlu olsun (genelde mikro USB olurlar).

    Ürün tanıtım sayfasından ürün ile alakalı yorumlardan biri:

    İDEAL

    (30.08.2016)

    samsung galaxy s4 için aldım gayet güzel orjinal kablosuyla aynı değerlerde şarj ediyor. bu fiyata harika bir ürün.

    MURAT DURSUN (34) - İstanbul - Türkiye

    temmuz temmuz (12505)
    6 yıl önce cevaplandı

      Teşekkürler Yorumlara Bakmayı Unutmuşum

      ardamm ardamm (3)
      6 yıl önce cevaplandı

      • Şimdiden iyi günlerde kullan :) temmuz 6 yıl önce