Bu sayfa çalışmıyor - ERR_TOO_MANY_REDIRECTS

A101 web sitesinden lışveriş yapmak istiyorum. Ana sayfa açılıyor. Bir sorun yok ama. Bahçe bölümüne tıkladığımda (tıkladığım link bu: https://www.a101.com.tr/oto-bahce-yapi-market/ )  aşağıdaki gibi hata ile karşılaşıyorum.

Bu sayfa çalışmıyor

www.a101.com.tr sizi çok fazla kez yönlendirdi.

  • Çerezlerinizi temizlemeyi deneyin.

ERR_TOO_MANY_REDIRECTS

Bu sayfa çalışmıyor - ERR_TOO_MANY_REDIRECTS hatasının çözümü nedir?

ceyda ceyda (312)
4 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Bahsettiğin sayfayı ben de kontrol ettim. Aynı durum bende de var. ERR_TOO_MANY_REDIRECTS hatası alıyorum. Firefox ile de denediğimde Sayfa doğru bir şekilde yönlendirilmiyor hatası veriyor.

    Bu hata senin düzeltebileceğin bir hata değil. Sitede hatalı bir yönlendirme söz konusu. Bunu site yöneticisinin düzeltmesi gerekir. Kısaca sitede teknik bir sorun var.  Girmek istediğin linke A101 web sitesinde üst bölümdeki menüden girebilirsin. Buradaki linklerde yönlendirme hatası yok.

    alattin alattin (16999)
    4 yıl önce cevaplandı

    • Menüden girdim çok teşekkürler hocam ceyda 4 yıl önce