Bu sayfa çalışmıyor - Opera hatası

Opera tarayıcı ile bir web sitesine girmek istediğimde şu şekilde hata alıyorum:

Bu sayfa çalışmıyor google.com hiç veri göndermedi.

Bu sayfa çalışmıyor google.com hiç veri göndermedi hatasının çözümü nedir?

hakan hakan (15394)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Bu sayfa çalışmıyor google.com hiç veri göndermedi hatasının çözümü nedir?

    Opera tarayıcı ile bir web sitesine girmek istediğinizde Bu sayfa çalışmıyor google.com hiç veri göndermedi hatası alıyorsanız, hatanın sebebi VPN olabilir.

    Bilindiği gibi opera tarayıcısı bütünleşik bir VPN ile beraber gelir. Zaman zaman opera VPN sunucuları servis dışı kalabiliyor, yani çöküyor. Bu durumda opera tarayıcısı Bu sayfa çalışmıyor ......  hiç veri göndermedi hatası veriyor.

    Çözüm için opera VPN sunucusunu değiştirebilirsiniz.

    Opera VPN sunucu değiştirme

    1. Opera tarayıcısını açın.
    2. Opera adres satırının solunda bulunan VPN simgesini tıklayın.
    3. Sanal konum seçeneğini tıklayın.
    4. En uygun konum yerine Avrupa, Asya, Kuzey ve Güney amerika seçeneklerinden birini seçin.

    şimdi tekrar deneyin. Eğer sorun devam ediyorsa VPN'i tamamen kapatın. Tüm sunucularda sorun olabilir. Daha sonra tekrar deneyebilirsiniz.

    Opera VPN nasıl kapatılır?

    1. Opera tarayıcısını açın.
    2. Opera adres satırının solunda bulunan VPN simgesini tıklayın.
    3. Açık yazan anahtarı kapalı konuma getirin. Artık Opera VPN kapalı.

    VPN kapattıktan sonra şimdi tekrar sitelere girmeyi deneyebilirsiniz.

    hakan hakan (15394)