"Bu seçenek, yöneticiniz tarafından yönlendiriliyor" uyarısı

Selam, chrome ayarlarında PORTAL SEPETİni kaldırmak için tavsiye etmiş olduğunuz yolları denedim, silmem gerekenleri sildim ama başarılı olamadım. Bir türlü portal sepetinden kurtulamıyorum. uzantıları da değiştiremiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.

hangraff hangraff (1)
9 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    En çok hata yapılan aşama burasıdır. Gizli dosyaları göstermek yeterli değil. Ayrıca işletim sistemi dosyalarını da görünür yapmalısınız.

    Klasör seçeneklerini aşağıdaki gibi yapın. Sarı ile işaretli olan yerlere dikkat edin

    Gizli dosya, klasör ve sürücüleri göster işaretleyin
    Korunan işletim sistemi dosyalarını gizle (önerilen) işaretini kaldırın.

    Korunan işletim sistemi dosyalarını gizle (önerilen) işaretini kaldırın.

    Şimdi C:\Windows\System32 altında GroupPolicy klasörünü silin.

    C:\ProgramData klasörüne gidin. Burada ntuser.pol dosyasını bulun ve silin.

    Bilgisayarı yeniden başlatın.

    murat murat (12492)