Bu şekilde tweet nasıl oluşturulur?

Resim

vipervenom vipervenom (1)
3 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    İlk tweet Twitter for Advertisers (legacy) (Reklamverenler İçin Twitter) ile atılmış gözüküyor. Hashtagle atılan diğer tweetler bundan ve birbirinden kopyalanmış.

    "Reklamverenler İçin Twitter etiketini içeren Tweetler, kendilerinin ücretli içerik olup olmadıklarını değil, Twitter Reklamları Oluşturucu ile oluşturulduklarını gösterir. Ücretli içerik, tüm reklam biçimlerinde bir Sponsorlu rozeti içerir."

    misty misty (556)
    3 yıl önce cevaplandı

      İşte ben bu ilk tweet'in nasıl oluşturulduğunu öğrenmek istiyorum. Yöntemini, yapılış yolunu.

      vipervenom vipervenom (1)
      3 yıl önce cevaplandı

      • Reklamverenler İçin Twitter'ı araştır misty 3 yıl önce