Bu sistem almaya değer mi?

    Toplam 1 Cevap

    Teknobiyotik gerçekten güzel sistemler topluyor, sistemlerini beğeniyorum. Hem kazıklanmadan hemde gerçekten parasını hakedecek üstelik de kullanıcıyı kasa toplama derdinden de kurtaracak güzel çözümler sunuyor. Oyuncu pc almak isteyip de pc toplama işine karışmayanlar için biçilmiş kaftan.

    Sistem güzel belki işlemci tarafında intelin 8.nesil i3 işlemcilerine de bakılabilir. Zira artık 8.nesilde intel i3ler artık 4 gerçek çekirdeğe sahipler (Ryzen 1300x ile aynı sayıda)

    ismailsarp ismailsarp (6010)