Bu Sistem Beni Ne Kadar Götürür?

    Toplam 3 Cevap

    Sorun çok göreceli. Oyun mu oynuyorsun, sadece nette mi geziyorsun yoksa bilgisayarı farklı bir amaç için mi kullanıyorsun?

    Ama şöyle söyleyeyim: Normalde bu tür teknolojilerin ömrü en fazla 5 senedir. Bu zaman zarfında yeni yazılımlar, yeni teknolojiler çıkar. Sistemin güncelliğini yitirir. Örneğin oyun oynuyorsan, her sene oynayabileceğin yeni oyun sayısı azalır.

    hakan hakan (15394)
    6 yıl önce cevaplandı

      Günceldir.

      gramer11 gramer11 (-1)
      6 yıl önce cevaplandı

        -1

        "hakan" en doğru cevabı vermiş.

        Onun sorduğu şıklara göre bilgi verirseniz daha doyurucu bir cevap alırsınız.

        ademinbiri ademinbiri (-1)