Bu sistemde yazılım yüklenmesi için gereken özelliklerden biri ya da daha fazlası yok

Windows 8 işletim sistemi üzerine HP Deskjet F4200 yazıcıyı yüklemek istediğimde aşağıdaki hatayı alıyorum:

Bu sistemde  yazılım yüklenmesi için gereken özelliklerden biri ya da daha fazlası yok.

Bu bilgisayarda yüklü olan işletim sistemi desteklenmiyor.

Geçerli işletim sistemi 602.64

Windows 8 üzerinde  HP Deskjet F4200 yazıcıyı nasıl çalıştırırım?

murat murat (12492)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Windows 8 üzerinde  HP Deskjet F4200 yazıcıyı nasıl çalıştırırım?

    Yazıcı ile birlikte gelen sürücüler Windows 8 işletim sistemini desteklemiyor. Bu sebepten CD üzerinden Windows 8 üzerinde  HP Deskjet F4200 yazıcıyı kurmak isterseniz bu hatayı alırsınız.

    HP sitesi üzerinden HP Deskjet F4200 Windows 8 sürücülerini indirip kurmanız gerekiyor.

    HP Deskjet F4200 Windows 8 sürücülerini buradan indirebilirsiniz.

    murat murat (12492)
    7 yıl önce cevaplandı

    • paylaşımınız beğndim ve yukarı oylama hakkımı kullandım candan 7 yıl önce
    • Teşekkürler @candan az önce bir müşterim sordu onun için paylaştım buradan murat 7 yıl önce