BU SİSTEME NE KADAR PARA VERİLİR!!!

Arkadaşlar internette böyle bir 2.el kasa buldum Özellikleri şöyle:

INTEL CORE İ74790K SOKET 1150 4.0GHZ 8MB ONBELLEK 22NM İŞLEMCİ

ASUS H97-PLUS INTEL H97 SOKET 1150 DDR3 1600 MHZ HDMI&DVI ANAKART

KINGSTON 8GB HYPERX SAVANG RED DDR3 1600 MHZ CL9 PC RAM

VD 3.5" 1TB CAVİAR BHI SATA 3.0 7200RFM 64MB CACH HARDDISK

CORSAİR 120 CB LS SERISI SATA 3.0 SSD 535MB OKUMA /440MB YAZMA

EVEREST RHINO 432 600W MIDT ATX SIYAH KASA

PIONEER DVR-S21LBK 24X=DOUBLE LAYER LABELFLASH SATA DVD YAZICI SIYAH

COOLER MASTER BC 120MM KIRMIZI LED FAN

POWER COLOR RADEON 6570 2 CB DDR3 128 bit EKRAN KARTI

Sizce 1900TL Normal mi? Gerçek fiyatı ne kadar olabilir?

kahramanca42 kahramanca42 (61)
7 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Merhaba

    Senin için internet üzerinden biraz araştırma yaptım vatan bilgisayar sitesinden yararlanarak bir fiyat listesi çıkardım.

    Fiyatlar vatan bilgisayar sitesinden yararlanarak yazılmıştır döviz kuruna göre değişkenlik gösterebilir.

    İşlemci: 1.266,08 TL

    Ana Kart: 466,06 TL

    RAM: 179,82 TL

    Hard disk: 321,11 TL

    SSD: 229,36 TL

    Kasa: 247,71 TL

    Dvd Sürücü: 80,74 TL

    Fan: 16,15 TL

    Ekran Kartı: 209,18 TL

    Bu donanımlar topladığımız zaman 3016,21 TL yapıyor yani sen sorunun sonunda 1900 TL diye belirtmişsin eğer 1900 TL ye belirttiğin sistemi bulabilirsen gayet normal bir fiyata sahip tabi bilgisayarı 2.el alacağından dolayı satıcıyla iyi bir güven ortamı sağlaman gerek donanımlarda bir sıkıntı yoksa fiyatı makul düzeyde. Sonuçlar ortada

    Umarım faydalı olmuştur...

    tahatugyan tahatugyan (1206)
    7 yıl önce cevaplandı

    • Kardeşim bilgiler ve uğraşın için sağolasın elden düşünüyorum aynı ildeyiz satıcıyla kahramanca42 7 yıl önce
    • Rica ederim. Dediğim gibi satıcıyla sağlam bir iletişim kur donanımlarda bir sıkıntı yoksa satın alabilirsin şimdiden hayırlı olsun tahatugyan 7 yıl önce

    Sistem güzel fakat psu kalitesiz, ekran kartı PowerColor alıp memnun olan görmedim. Yani çok fazla birşey bekleme bu karttan.

    ardahd ardahd (631)