bu site güvenli bağlantı sağlayamıyor hatası alıyorum

tüm sitelerde olmasada bazı sitelerde 'bu site güvenli bağlantı sağlayamıyor' hatası alıyorum,Daha önce bu hatayı alan kişiler için bir bilgilendirme yapmışsınız,ordaki her şeyi yaptım ama hala sorun devam ediyor,siteye telefondan ya da başka bilgisayarlardan girilebiliyor,kullandığım bilgisayardan opera ile firefox da aynı hatayı veriyor.bir tek yandex ile girebiliyorum ama onu da türkiye ye çevirdiğim zaman yine aynı hatayı alıyorum.malwarebytes falanda denedim ama yine çözülmedi vpn de kullanmıyorum,bu sorunu nasıl çözebilirm lütfen yardımcı olun

zeynep0 zeynep0 (1)
4 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Hata aldığınız birkaç sitenin adresini bize belirtin. Windows 10 mu kullanıyorsunuz, kullandığınız tarayıcı Chrome mu? bir de mümkünse ekran görüntüsü ekler misiniz?

    alattin alattin (16984)