Bu sitede e-mail adresimizi değiştiremiyor muyuz?

Yanlışlıkla gmail hesabımla kayıt oldum. Hotmail ile değiştirmek istiyorum.Profili Düzenle tıklıyorum yeni e-maili yazıyorum Kaydet'e basıyorum. Tekrar Profili Düzenle tıkladığımda değişmemiş.

misty misty (556)
8 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Şuanda tekrar denerseniz sorun olmayacaktır. Güncelleme sonrasında bir hata olmuş. Hatayı düzelttik.

    alattin alattin (16999)
    8 yıl önce cevaplandı

      İlgili arkadaşlar kontrol ediyorlar.Kısa süre sonra cevap verilecektir.

      Düzenleme: Cevap bir üstteki mesajda verildi

      ismailsarp ismailsarp (6010)