bu sitede reklam gelmesi normal mi

burada bi sayfa açtım ve önüme bi reklam geldi

her zaman olmuyor..

ataberk11 ataberk11 (67)
7 yıl önce sordu

  • lütfen böyle yorumlar yazmayınız ataberk11 7 yıl önce
  • eğer bir daha böyle şeyler yazarsanız sizi şikayet ederim ataberk11 7 yıl önce
  • @ataberk şu kullanıcı kapatılmıştır: @fuckboy . Bu tür yorumlar yapan kullanıcıları bize şikayet edebilirsiniz hakan 7 yıl önce
  • teşekkürler @hakan ataberk11 7 yıl önce

Toplam 3 Cevap

Evet reklam açılması normal. Gönül ister ki hiç olmasın. Fakat @ismailsarp'ın dediği gibi sitenin giderlerine katkıda bulunması için reklam gerekiyor. Belirli bir güvenilirliğin üzerinde reklamsız uzmanim.net sürümü olacak. Bunu da benden duymuş olun :) @alattin

hakan hakan (15409)
7 yıl önce cevaplandı

  • Sağol benim de haberim oldu şimdi :)) alattin 7 yıl önce
  • belirli bir güvenilirlik dedğin ne kadar @hakan ataberk11 7 yıl önce
  • @ataberk11 henüz belli değil ama bu duyurulacaktır hakan 7 yıl önce

Bu sitede diğer siteler gibi hayatını sürdürebilmesi için reklam içerebilir.Sonuçta tek gelir kaynağı reklamlar.Kullanıcılardan hiçbir şekilde para talep edilmiyor.Sitenin yayın hayatına devam edebilmesi için reklamlar şarttır.Ancak şu var ki uzmanim.net üzerinde yer alan reklamlar kullanıcıları rahatsız etmeyecek şekildedir.Karşınıza çıkan reklamı çarpı butonu ile rahatça kapatabilirsiniz.

ismailsarp ismailsarp (6010)
7 yıl önce cevaplandı

    tarayıcınıza yada pc nize reklam virusu bulasmış olabilir çözüm içeren makale bu sitede de olması lazım daha once de incelemiştim bir şekilde temizlersin diye düşünüyorum

    kolay gelsin

    kedom kedom (11)
    7 yıl önce cevaplandı

    • hayır ben sadece bu sitede diyorum ataberk11 7 yıl önce